Obecná pravidla

pro klubové žebříčky

Výzvy k zápasu

Jednoho protihráče můžeš vyzvat na zápas maximálně 1× za 15 dní. Výzva k zápasu je platná 48 hodin. Po obdržení výzvy můžeš výzvu potvrdit nebo navrhnout jiný termín zápasu. Výzvu nelze odmítnout.

Zadání výsledku

Bezprostředně po odehrání zápasu je vítěz povinen zadat do systému výsledek. Po zadání výsledku je poražený povinen v systému výsledek potvrdit, popřípadě ho opravit.

Zrušení zápasu

Zápas lze zrušit maximálně 24 hodin před domluveným termínem. V případě, že zápas zrušíš později než 24 hodin před začátkem zápasu, prohráváš kontumačně.

Kontumační prohra

V případě, že se proviníš proti pravidlům a bude důvod ti zápas kontumovat (rozhoduje administrátor hracího místa) nebo zrušíš zápas později než 24 hodin před domluveným termínem, bude ti zápas kontumován a z bodového konta ti bude odečten 1 bod a soupeři 1 bod připočten.


Status OUT

Onemocněl jsi, nebo cestuješ pryč? V nastavení si můžeš u každého žebříčku přepnout do statusu OUT, čili tě nebude moci nikdo vyzvat na zápas. Pozor! V případě, že máš v dané disciplíně domluvené zápasy, tak budou zrušeny. V případě, že jsi již překročil 24 hodinovou lhůtu, tak tento zápas prohraješ kontumačně.